Close

907 37 696 post@aurskog.no

Aurskog jeger- og fiskeforening

Leder: Odd Granaas

Adresse: Grandalen, 1930 Aurskog

Nettside: Aurskog jeger og fiskeforening

 

Mangenfjellet turlag

Leder: Carl Fredrik Havnås

Adresse: Åskammen 14, 1940 Bjørkelangen

Kontakt: E-post post@mangenfjellet.no Telefon 97550520

Nettside: Mangenfjellet turlag

 

Urskog skytterlag

Leder: Rune Herje

Adresse: Bogstadsvingen 20, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post urskog@skytterlag.no Telefon 91119677

Nettside: Urskog skytterlag

Ovlien samfunnshus A/L

Leder: Liv Ånerud Tangen

Adresse: Regnbuen 9, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post: liv.aanerud.tangen@hotmail.no Telefon 90934725

 

Bogstadmyra Velforening

Leder: Arne Magne Straume

Adresse: Blåvingeveien 53, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post arne.straume@start.no Telefon 90865529

 

Finstadbru og omegn Vel

Leder: Hege Merete Mathisen Haug

Adresse: Haugkroken 17, 1930 Aurskog

Kontakt: Telefon 90113938

 

Linåkermoen Vel

Leder: Ole Holt Olsen

Adresse: Falletveien 4, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post ole@aurskog.no Telefon 90607663

 

Aurskog Historielag

Leder: Jon Sigmund Holtet

Adresse: Postboks 1, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post: tore@ovlien.net Telefon: 90863960

 

Aurskog skolekorps

Leder: Aina Lilleberg

Kontakt: E-post aharefallet@hotmail.com Telefon 91665038

Nettside: Aurskog skolekorps

 

Aurskog Seniordans

Leder: Brit Jespersen

Adresse: Killingsmobakken 48, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post brit@killingmo-gard.no Telefon 98236903

 

Aurskog-Høland hundeklubb

Adresse: Aursveien 45 v/Aursmoen barneskole, 1930 Aurskog

Kontakt: Leder Janne Olsen jholt2@online.no
Ellers sendes e-post til styret@ahhk.no

 

Aurskog Sanitetsforening

Leder: Hilde Wallander Bjerkely

Adresse: Aurveien 60, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post bjerkelyen@msn.com Telefon 92015882

Nettside: Aurskog Sanitetsforening

 

Aurskog/Finstabru Golfklubb

Daglig leder: Bernt Willy Aas

Adresse: Finstad gård, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post post@afgk.no Telefon 95408500

Nettside: AFGK

 

Aurskog-Finstadbru Sportsklubb

Daglig leder: Flemming Bo Christoffersen

Adresse: Aurveien 41,1930 Aurskog

Kontakt: E-post afsk@afsk.no

Nettside: AFSK

 

Finstadbru Bueskyttere

Leder: Jan Granli

Adresse: Postboks 86, 1930 Aurskog

Kontakt: E-post finstadbru@bueklubb.no Telefon 92259428

Nettside: Finstadbru Bueskyttere